İlim Yayma Cemiyeti Ünye Şubesi’nin 5. Olağan Genel Kurulu 2 Ocak 2018 Salı günü yapılacak.


Ünye’de 2009 yılında faaliyetlerine başlayan ve bu faaliyetlerini 2014 yılında ilçeye kazandırdığı İsmail Niyazi Kurtulmuş Erkek Öğrenci Yurdu’yla taçlandıran İlim Yayma Cemiyeti Ünye Şubesi’nin 5. Olağan genel kurulunu 2 Ocak 2018 Salı günü gerçekleştireceği bildirildi.

Atatürk Mahallesi’nde bulunan İsmail Niyazi Kurtulmuş Erkek Öğrenci Yurdu’nda Saat 19.00’da yapılacak genel kurulda; yönetim kurulu, denetim kurulu ve merkez genel kurul delegelerinin seçimi yapılacak.

-“Milli ve manevi değerler ışığında hizmet yapan hayır kurumuyuz”-

İlim Yayma Cemiyeti Ünye Şube Başkanı Tamer Uysal, cemiyet olarak 8 yıl önce Ünye’nin bütününü kucaklamak amacıyla cemiyet olarak yola çıktıklarını söyledi.

Ünye başta olmak üzere bölgeye hizmet etmeyi istediklerini ifade eden Tamer Uysal, “İlim Yayma Cemiyeti, kurulduğu 11 Ekim 1951 tarihinden itibaren milli ve manevi değerler ışığında hizmetlerini sürdüren bir hayır kurumudur. Bizlerde Ünye’de hayırsever işadamlarımızın ve gönlülerimizin destekleriyle 8 yıldır güzel hizmetlerin altına imza atmaktayız. Bu güne kadar cemiyetimize emeği geçen tüm Ünyelilere teşekkür ediyorum. 2 Ocak 2018 Salı akşamı 5. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Genel kurulumuza tüm hemşerilerimiz davetlidir.” diye konuştu.

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *