DR İSMAİL NİYAZİ KURTULMUŞ YÜKSEKÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

DR İSMAİL NİYAZİ KURTULMUŞ YÜKSEKÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Üniversiteye 1500 metre, yüksek okula 1000 metre mesafede olan yurdumuz üç tarafı deniz manzarası ile öğrenci açısından avantajlı

Yurdun Dış Görünümü

Yurdun Dış Görünümü

bir konumdadır. 4800 metrekare kapalı alan olup, 208 öğrenci kapasitelidir. Yatak odalarımız 3 ve 4 kişilik olup odalarımız 21,23ve 25metrekaredir. Baza sisteminin uygulandığı yatakhanelerimizde öğrenci son derece ferah ortamda kalmaktadır.

Aynı anda 120 kişinin yemek yiyebildiği bir yemekhanesi,20 ve 80 kişilik  iki adet eğitim salonu,200 kişilik konferans salonu bulunmaktadır.

YATAKHANELER

Yatakhaneler

Aynı anda 300 kişinin namaz kılabildiği içinde beş vakit ve Cuma namazlarının kılındığı bir mescidi,150 metrekarenin üzerinde bir spor salonu ve çeşitli etkinliklerin yapılabildiği hobi odaları, bilgisayar ve edüd sınıfları, öğrencinin ihtiyacını giderebileceği bir kantini bulunmaktadır. Son derece gelişmiş ses ve güvenlik sistemleri ile donatılmış olan yurdumuzda öğrenci giriş ve çıkışları parmak okuma sistemi ile takip edilmektedir.

Sosyal aktiviteler, sohbetler, kurslar tertip edilerek öğrencinin bilgi ve beceri kabiliyetinin geliştirilmesine sosyalitesinin artırılmasına, yönetebilme, ortak çalışmalar çıkarabilme becerisinin keşfedilip, ortaya çıkarılmasına milli ve manevi dokusunun güçlenmesine gayret gösterilmektedir.

Konferans salonu

Konferans salonu

BİLGİSAYAR ÇALIŞMA SINIFI

Bilgisayar Odası

Yemekhane

Yemekhane

YEMEKHANEDEN GÖRÜNÜM

Yemekhaneden Görünüm

Lavobolar

Lavobolar

Mescidimiz

Mescidimiz

Spor Salonu

Yurdumuzun Dıştan Görünümü

Müdür Odamız

Müdür Odamız

KANTİN

Kantin

Bilardo Salonundan Görünüm

Bilardo Salonundan Görünüm

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES:

Atatürk mah. Şehit Fatih Coşkan Sok. No:12 Ünye

www.unyeilimyayma.org.tr

face: ünye ilim yayma cemiyeti

Telefon: 452 323 30 90

505 648 69 38

544 790 18 18

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *